Бърза помощ

Начало / Структура / Медицински център / Ушно, носни и гърлени болести

ГРАФИК НА СПЕЦИАЛИСТИТЕ

  • ОРТОПЕДИЯ И ТРАВМАТОЛОГИЯ
    • Д-р Валентин Иванов – понеделник, сряда и петък от 14 ч до 16ч
    • Д-р Валентин Кънев  - всеки ден от 13.30ч. до 17.00 ч 
    • Д-р Марчо Марков – вторник и четвъртък от 14.00 ч. до 19.00 ч.
    • Д-р Самер Ганум – всеки ден от 13.00 ч до 18.00 ч
    • Д-р Шади Хайят – понеделник и четвъртък от 13.30 ч до 15.30ч
  • ХИРУРГИЯ
    • Доц. Юлий Ванев – вторник от 14.00 ч до 17.00 ч
    • Д-р Стоян Сопотенски – всеки ден от 16.00ч до 19.00ч
    • Д-р Румен Бояджиев – понеделник и четвъртък от 14.00ч до 17.00ч
    • Д-р Росен Ангов – понеделник и четвъртък от 09.00ч до 12.00ч
    • Д-р Михаил Михайлов - от понеделник до петък от 9.00ч.-13.00ч.
  • АГ СПЕЦИАЛИСТИ
    • Д-р Стрезислав Андреев – четвъртък от 08.00ч до 11.00ч.
    • Д-р Емил Милачков – сряда и петък от 13.00ч до 17.00 ч.
  • ЕНДОКРИНОЛОГИЯ
    • Д-р Моника Калоянова – понеделник от 15.00ч до 17.00ч
  • ОФТАЛМОЛОГИЯ
    • Д-р Мария Праматарова – понеделник-11.30ч.-13.30ч. четвъртък - 14.30ч до 16.30ч
    • Петър Грънчаров- четни дати
      • понеделник - 8.00ч.-12.00ч.,
      • вторник-13.00ч.-17.00ч.,
      • сряда-8.00ч.-12.00ч.,
      • четвъртък-13.00ч.-17.00ч.;
      • петък 8.00ч.-16.00ч.
  • УНГ
    • Д-р Димитър Чапкънов –  вторник,четвъртък и петък от 13.30ч. до 15.30ч
    • Д-р Асен Меджидиев-от понеделник до петък  14.00ч.-16.00ч.
    • Д-р Ирина Ботева-от понеделник до петък-14.00ч.-18.00ч.;
    • Д-р Александър Ников- от понеделник  до петък -14.00ч.-18.00ч.;
  • УРОЛОГИЯ
    • Проф. Ботьо Зозиков – сряда от 14.00ч до 17.00ч
    • .Д-р& Димитър Момчилов - вторник и четвъртък от 15.00ч. до 18.30ч.
  • АЛЕРГОЛОГИЯ
    • Доц Соня Генова – понеделник от 15.00ч до 18.00ч, сряда-16.00ч.-18.00ч.
  • КАРДИОЛОГИЯ
    • Д-р Валери Гелев – сряда и петък от 15.00ч до 17.00ч.
  • ФИЗИОТЕРАПИЯ
    • Д-р Иван Кърпачев- всеки ден от 14.00ч до 18.00ч.
    • Д-р Красимира Казалъкова – всеки ден от 14.00ч до 18.00ч.
  • РЕНТГЕНОЛОГИЯ
    • Д-р Христо Галов-Iсм.-9.00-13.00; IIсм.-14.30-18.30ч.
    • Д-р Елза Гиндянова-. Iсм.-9.00-13.00; IIсм.-14.30-18.30ч.
    • Д-р Румяна Гаврилова - Iсм.-9.00-13.00; IIсм.-14.30-18.30ч.
  • КЛИНИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ
    • Д-р Петър Йорданов-всеки ден от 9.00ч.-13.00ч.
  • НЕВРОЛОГИЯ
    • Д-р Анелия Лукова- понеделник от 14.00ч. до 16.00ч.
    • Д-р Мирослав Лазо Алексовски –понеделник  и сряда.от 16.00 ч. до 19.00ч.
  • ОБЩОПРАКТИКУВАЩИ ЛЕКАРИ
    • Д-р Йордан Йорданов-четни дати от 9.00ч.-13.00ч.-нечетна дата-14.00ч.-18.00ч.
    • Д-р Мария Гатева-четни дати от 14.00-18.00ч.-нечетна дата-9.00ч.-13.00ч.